Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL DE20W5252, Одвлажнувач на воздух, Капацитет 20л на ...
Достапност:
Шифра: 74101
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 17,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12 РАТИ: 1,300 Ден.
24 РАТИ: 669 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL DE20W5252, Одвлажнувач на воздух, Капацитет 20л на ден, 6.5л резервоар за вода, 6th Sense технологија за автоматско одржување на саканата влажност, ЛЕД покажувач на влажноста, Контроли на допир, Laundry mode за побрзо сушење алишта ако се стави во просторија со влажни алишта, Тајмер, Индикатор за преполнетост на резервоарот, Пред филтер (филтер за прав кој треба да се чисти на 14 дена) + Активен јаглен филтер кој ги сопира лошите мириси и чадот, Заклучување од деца, Вградени тркалца, R290 еколошки гас