Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AMW 4910 IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛEД...
Достапност:
Шифра: 74621
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,995 Ден.
12 РАТИ: 1,387 Ден.
24 РАТИ: 714 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL AMW 4910 IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛEД Дисплеј, 22л капацитет, 750W моќност, 1300W максимална моќност, Готвење на Пареа, Ротирачка чинија 25цм, Електронски контроли, Тајмер, 4 температурни позиции, Брзо одмрзнување, Заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 38.5x59.5x32 цм
Боја Сребрена/Инокс
Грил Не
Капацитет 23л