Бренд: Veritas
Краток опис: Veritas Bessie, Машина за шиење дигитална, Бела-црвена боја, ...
Достапност:
Шифра: 73730
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 20,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

17,849 Ден.
12 РАТИ: 1,532 Ден.
24 РАТИ: 789 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Veritas Bessie, Машина за шиење дигитална, Бела-црвена боја, 197 програми за шиење, LCD мулти-функционален дисплеј, шиење на патент, рамен штеп, цик цак, еластичен конец, декоративен конец, конец за скриено порабување, шиење со дупли игли, автоматски програми за оптимална должина и ширина, ЛЕД светло, автоматска дупчица
Тип на машини за шиење Дигитални