Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HEA5060F, 32" (82cm) ANDROID LED TV, HD Ready, R...
Достапност:
Шифра: 77921
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 14,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 375 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 188 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN 32HEA5060F, 32" (82cm) ANDROID LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, HDR10, DVB T2/C/S2 MPEG4 HEVC (H.265), Bluetooth, WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color
Големина на екран 32 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција HDReady
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED