Бренд: Telefunken
Краток опис: AEG LFR73944VE, Машина за перење со црна врата, Universal dos...
Достапност:
Шифра: 77850
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

43,999 Ден.
12 РАТИ: 3,813 Ден.
24 РАТИ: 1,962 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
AEG LFR73944VE, Машина за перење со црна врата, Universal dose - универзална фиока за сите видови детергент (течен, прашкаст, капсули), INVERTER PERMANENT MAGNET MOTOR, Голем ЛЦД Дисплеј, 9кг капацитет, 1400 вртежи, Опција за ПАРЕА, Pro sense систем - одредување на времето и интензитетот на сушење според количината и видот на алишта, 22 програми + Machine Clean програма, TIMESAVE PLUS опција која го намалува циклусот на перење до 2 пати, Хигиенски програм со Swissatest кој ги отстранува 99.99% сите бактерии и вируси, MIXLOAD 69 перење на микс алишта за само 69 минути, Брз програм - 3кг за 20 минути, Опција за додавање алишта Pause & Add – 10 min, Gentle Care барабан, Woolmark Blue сертификат за нежни алишта, Тајмер, Состав на испирање без пена, Автоматско исклучување, Aqua Control сензор за заштита од поплава, Заклучување од деца, Бучност 50db до макс 75db, Нова А енергетска класа, Димензии 85x60x63.1 цм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Дисплеј Да
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење