Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR 287S, Фрижидер со долна комора, сребрена боја,...
Достапност:
Шифра: 73123
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TFR 287S, Фрижидер со долна комора, сребрена боја, No Frost, Frost Free технологија, дел за одржување 202л, No Frost само во замрзнувачки дел 70л, стаклени полици, реверзибилна врата, бучност 42dB, А+ енергетска класа, Димензии 180x54x61 цм
Боја Сребрена/Инокс
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Технологија на ладење No Frost
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу