Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TFR 278B, Фрижидер со долна комора, црна боја, Dir...
Достапност:
Шифра: 75811
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,417 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 709 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TELEFUNKEN TFR 278B, Фрижидер со долна комора, црна боја, Direct cooling, дел за одржување 184л, замрзнувачки дел 84л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 170x54x61 цм
Боја Црна
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Не
Енергетска класа А+
Технологија на ладење Direct cooling
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу