Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal QT2020E0, IXEO Power All-in-One, Парен Генератор се во ...
Достапност:
Шифра: 73139
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 31,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

27,199 Ден.
12 РАТИ: 2,335 Ден.
24 РАТИ: 1,202 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal QT2020E0, IXEO Power All-in-One, Парен Генератор се во едно, Револуционерен производ во грижата за облека, моќен парен генератор, освежувач на облека и даска за пеглање, притисок на пареа 5.8 бари, регулирачка пареа 90г/мин, ударна пареа 200г/мин,време на прво загревање 70 секунди, 3 нивоа на пареа, воден канистер 1.1л, Плоча Stainless Steel, Автоматска температура за сите видови ткаенини, Автоматско исклучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, тркалца за лесно движење низ домот, подесување на висината за пеглање, должина на кабел 1,8м
Тип на пегла Генератор на пареа