Бренд: TCL
Краток опис: TCL 98C805, 98" (248cm) Google SMART Frameless 4K Mini-LED TV...
Достапност:
Шифра: 77900
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 249,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

209,999 Ден.
12 РАТИ: 18,024 Ден.
24 РАТИ: 9,275 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TCL 98C805, 98" (248cm) Google SMART Frameless 4K Mini-LED TV, ULTRAHD Resolution 3840x2160, Quantum Dot, Picture Performance Index 4000, AiPQ 3.0 Processor, UHD Deep Learning AI SR, Digital Noise Reduction, DVB-T/T2/C/S2, Micro Diming Pro, 4K HDR PREMIUM 1300, Motion Clariy Pro 144Hz, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HDR10+ HDR10 HLG, Google Assistant, Netflix, AI Amazon Alexa, Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1 ALLM 144Hz VRR, Dolby Audio Atmos, 2.0 sound system 2x15W, Hands Free Voice Remote, Game Master, Wifi built in 802.11 b/g/n, Bluetooth, USB 3.0, HDMI x4, Earphone out, RF x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45, Frameless Brushed titanium metal front
Големина на екран 98 инчи
Оперативен систем Android
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред miniLED