Бренд: ST
Краток опис: Haus Roland HR103-2, СЕТ од 12 парчиња за готвење од нерѓосув...
Достапност:
Шифра: 77453
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 175 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 88 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Haus Roland HR103-2, СЕТ од 12 парчиња за готвење од нерѓосувачки челик, 6 садови и 6 стаклени капаци, 16x9.5cm saucepan w/lid, 16x9.5cm casserole w/lid, 18x10.5cm casserole w/lid, 20x11.5cm casserole w/lid, 24x13.5cm casserole w/lid, 24x6.5cm fypan w/lid