Бренд: ST
Краток опис: Haus Roland HR011-1, СЕТ од ножеви, 6 парчиња, 8”Chef knife T...
Достапност:
Шифра: 77465
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

799 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Haus Roland HR011-1, СЕТ од ножеви, 6 парчиња, 8”Chef knife Thickness:1.8mm, 8”Slicer knife Тhickness:1.8mm , 8”Chopping knife Thickness:1.8mm, 3.5”Paring knife Thickness:1.2mm, 1pc Scissor, 1pc Peeler