Бренд: ST
Краток опис: Earphone Model J347, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: Whi...
Достапност:
Шифра: 26680
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

199 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Earphone Model J347, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: White, BOX Packing
Жична Office