Бренд: ST
Краток опис: CIMI S10 4G LTE 10" (Black) Tablet, WiFi + 4G LTE, CPU: Octa-...
Достапност:
Шифра: 52593
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
12 РАТИ: 434 Ден.
24 РАТИ: 223 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CIMI S10 4G LTE 10" (Black) Tablet, WiFi + 4G LTE, CPU: Octa-core up to 1.6GHz, GPU: A55 GPU, 2GB RAM, 32GB ROM, Android 11.0, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 1280x800 resolution, format: 16:9, 2 Cameras (Camera built in front 2MPx + Camera built in rear Cabinet 5MPx ), Built in microphone and 1W speaker, Wireless Network WiFi 802.11b/g/n, Micro USB x 1, 1x HDMI, External memory: Support SDHC/SDXC(up to 32GB), G Sensor: Gravity acceleration sensor, 3.5mm stereo output, Three axis gravity sensors, Battery: 5000mAh, USB cable, Adapter microUSB port
Големина на екран 10 инчи
Процесор OctaCore
РАМ Меморија 2GB
РОМ Меморија 32GB