Бренд: ST
Краток опис: ST WMI7128TWB, Superior technology powered by TCL, Slim Машин...
Достапност:
Шифра: 77818
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 17,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
12 РАТИ: 1,030 Ден.
24 РАТИ: 530 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST WMI7128TWB, Superior technology powered by TCL, Slim Машина за перење алишта со црна врата, ИНВЕРТЕР МОТОР, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1200 вртежи, 16 програми, Тајмер до 24 часа, Регулација на вртежи, Заклучување од деца, Заштита од прегревање, Заштита од протекување, Бучност 62-76dB, Годишна потрошувачка на ел. Енергија 170kwh, А+++ енергетска класа, Димензии 595x495x850мм