Бренд: ST
Краток опис: ST NCM-100W White, Superior Technology, Миксер за матење нес ...
Достапност:
Шифра: 67809
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
1,249 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST NCM-100W White, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе со подножје, Бела боја, 2 брзини, 450мл сад, 100W, Ултра тивка работа
Тип на миксери Миксер за нес кафе