Бренд: ST
Краток опис: ST-32CH4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology,...
Достапност:
Шифра: 56481
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 417 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 209 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-32CH4300, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/T2/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Frameless
Големина на екран 32 инчи
Резолуција HDReady
Смарт ТВ НЕ
Тип на уред LED