Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW81T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8...
Достапност:
Шифра: 74358
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 875 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 438 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW81T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Quick Wash прогрмана која пере мала количина облека за 18 минути, Тајмер, Индикатор за проверка на грешки, Заклучување за деца, Delay End овозможува циклусот на перење да заврши до 24 часа подоцна, Drum Clean технологија за чистење на барабанот, Потрошувачка на вода годишно:11500L, Потрошувачка на енергија годишно:194kWh, Ниво на бучава:65/78dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x595x465 mm
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Предно полнење