Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW80T304MBW-LE, Машина за перење алишта, Бела боја со...
Достапност:
Шифра: 77528
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена:
25,999 Ден.
12 РАТИ: 2,167 Ден.
24 РАТИ: 1,084 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW80T304MBW-LE, Машина за перење алишта, Бела боја со црна врата, 8кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, ДИГИТАЛЕ ИНВЕРТЕР МОТОР СО 20 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА, ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Quick Wash програма која пере мала количина облека за 18 минути, Тајмер, Индикатор за проверка на грешки, Заклучување за деца, Delay End овозможува циклусот на перење да заврши до 24 часа подоцна, Drum Clean технологија за чистење на барабанот, Потрошувачка на вода по циклус:48L, Потрошувачка на енергија на 100 циклуси:73kWh, Ниво на бучава:62/73dB, Нова Д енергетска класа, ВхШхД 850x595x465 mm
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Дисплеј Да
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење