Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW80CGC0EDAELE, СМАРТ Машина за перење алишта, Бела б...
Достапност:
Шифра: 77797
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 33,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

25,999 Ден.
12 РАТИ: 2,254 Ден.
24 РАТИ: 1,160 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW80CGC0EDAELE, СМАРТ Машина за перење алишта, Бела боја, Црна врата, Капацитет 8кг, 1400 вртежи/мин, ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР со 20 години гаранција, ЛЦД Дисплеј со контроли на допир, 12 програми, Eco Bubble технологија, Вгаден WiFi за поврзување со апликација, Smart Check дијагностика, Last memory, Hygiene Steam (дава на алиштата длабинска и хигиенска чистота со пареа при што се уништуваат сите бактерии и алергени), Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Нова А енергетска класа, ВхШхД 850x600x600 mm
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Дисплеј Да
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење