Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW11BB744DGES7, СМАРТ Машина за перење алишта, BESPOK...
Достапност:
Шифра: 76172
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 56,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

48,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,042 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,021 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW11BB744DGES7, СМАРТ Машина за перење алишта, BESPOKE дизајн, Бела боја, 11кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР со 20 години гаранција, ЛЦД Дисплеј, 23 програми, AI Wash користи напредно сензорирање за да ја детектира тежината и мекоста на ткаенината и постојано го следи нивото на нечистотија, AI контрола - ги меморира Вашите навики, Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии, Eco Bubble технологија, Auto Dispense автоматски го распределува потребното ниво на детергент, Вграден WiFi за поврзување со апликација SmartThings, Super Speed опција за перење на алиштата за 59 минути, Врата од калено стакло, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Drum Clean+ технологија за чистење на барабанот, Bubble Soak технологија на отстранување на тврдокорни дамки, Потрошувачка на вода по циклус:54L, Потрошувачка на енергија 100 циклуси:53kWh, Ниво на бучава:72dB, Нова А енергетска класа, ВхШхД 850x600x600 mm
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 11кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење