Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW11BB534DAES7, СМАРТ Машина за перење алишта, BESPOK...
Достапност:
Шифра: 77798
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 51,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

44,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,875 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 938 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW11BB534DAES7, СМАРТ Машина за перење алишта, BESPOKE дизајн, Бела боја, Црна врата, 11кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР со 20 години гаранција, ЛЦД Дисплеј, 23 програми, AI контрола - ги меморира Вашите навики, Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии, Eco Bubble технологија, Auto Dispense автоматски го распределува потребното ниво на детергент, Вграден WiFi за поврзување со апликација SmartThings, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Drum Clean+ технологија за чистење на барабанот, Bubble Soak технологија на отстранување на тврдокорни дамки, Потрошувачка на вода по циклус:54L, Потрошувачка на енергија 100 циклуси:53kWh, Ниво на бучава:72dB, Нова А енергетска класа, ВхШхД 850x600x600 mm
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1600
Дисплеј Да
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење