Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WD80T4046EE/LE, Машина за перење и сушење алишта, 8кг...
Достапност:
Шифра: 74098
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 46,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

44,995 Ден.
12 РАТИ: 3,900 Ден.
24 РАТИ: 2,006 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WD80T4046EE/LE, Машина за перење и сушење алишта, 8кг пере и 5кг суши, Бела боја, 1400 вртежи/мин, DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција, 10 програми за перење, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, ЛЕД Дисплеј, Eco Bubble технологија- систем на перење со воздушни меури, Hygiene Steam (дава на алиштата длабинска и хигиенска чистота со пареа при што се уништуваат сите бактерии и алергени), Air wash програми за отстранување на мириси и дезинфекција на облеката, Drum Clean отстранува 99.9 % од бактериите кои предизвикуваат непријатна миризба во барабанот, Фиока StayClean овозможува да се испере поголем дел од детергентот со помош на специјално дизајнираниот систем за вода, Функцијата Bubble Soak помага да се отстрани широк спектар на тврдоглави дамки како крв чај вино шминка и трева, Б енергетска класа, Тајмер за одложено перење, Заштита за деца, Бучност 54dB, Димензии 600 x 600 x 850 мм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Капацитет 8+5 кг
Тип на мотор Инвертер