Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Fit3 Smartwatch Pink-Gold, AMOLED 1.6”(40.0mm)...
Достапност:
Шифра: 57478
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,799 Ден.
12 РАТИ: 327 Ден.
24 РАТИ: 168 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung Galaxy Fit3 Smartwatch Pink-Gold, AMOLED 1.6”(40.0mm) (256 x 402), 16GB User Memory, Bluetooth 5.1, 5ATM + IP68, Sensors: Accelerometer Gyro Optical Heart Rate Sensor Barometer Light Sensor, Battery: Up to 13 days 208mAh, P/N: SM-R390NIDAEUC