Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, М...
Достапност:
Шифра: 72175
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 5,729 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 221 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 111 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ROWENTA CO3035F1, Панелна греалка VECTISSIMO II, Црна боја, Моќност 2400W, Термостат, 2 степени на греење 1200/2400W, On/Off индикатор, Димензии ВxШxД 440x710x175 мм