Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF5820F0, Четка за коса, термо четка за побрзо исправ...
Достапност:
Шифра: 75420
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 167 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 84 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CF5820F0, Четка за коса, термо четка за побрзо исправување на косата, јонизатор, Температура 160-180-200С, Индикатор за топлина, LED дисплеј, заштита од прегревање, Автоматско исклучување, Должина на кабел 1.8м
Тип на уред Четка за коса