Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF4710F0, Обликувач на коса за брановиден изглед, Бој...
Достапност:
Шифра: 74258
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,299 Ден.
12 РАТИ: 373 Ден.
24 РАТИ: 192 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CF4710F0, Обликувач на коса за брановиден изглед, Боја Црна-розева, Керамички обликувач, дијаметар 35мм, плочки за брановидна форма, Температура 120-210 С, 4 големинин на бранови, автоматско исклучување, Време на загревање 60 секунди, Должина на кабел 1.8 м
Тип на уред Мултистајлер