Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF324LF0, Фигаро, ROWENTA X KARL LAGERFELD, Боја Црна...
Достапност:
Шифра: 76404
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,559 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,559 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 107 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 54 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CF324LF0, Фигаро, ROWENTA X KARL LAGERFELD, Боја Црна, Керамички обликувач, Keratin & Glow , конусно, Температура 120С - 200C, Брзо загревање 30 секунди, Должина на кабел 1.8 м
Тип на уред Фигаро