Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CF3227F0, Фигаро, Боја Сива, Керамички обликувач, Ion...
Достапност:
Шифра: 77198
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,699 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CF3227F0, Фигаро, Боја Сива, Керамички обликувач, Ionic Tourmaline coating за заштита на косата , дијаметар 25мм, Температура 200C, Брзо загревање 60 секунди, Должина на кабел 1.8 м
Тип на уред Фигаро