Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA BU2620F0, Електричен маслен радијатор INTENSIUM, бела...
Достапност:
Шифра: 72174
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 292 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 146 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ROWENTA BU2620F0, Електричен маслен радијатор INTENSIUM, бела боја, 9 ребра, Моќност 2000W, Три мода на работа Еко/1000/2000W, Термостат, За простории до 25м2, заштита од прегревање, заштита од превртување, IP20 заштита, Димензии ВxШxД 455x640x245 мм