Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta AC9736WO, Рачна Правосмукалка, Боја Сиво бела, X-TOUC...
Достапност:
Шифра: 75578
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 367 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 184 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta AC9736WO, Рачна Правосмукалка, Боја Сиво бела, X-TOUCH, Безжична, Време на вшмукување 10 мин ,суво вшмукување, Подвижен контејнер за отпадоци 200мл, Постојан филтер, Батерија 7.4V, база за полнење
Тип на правосмукалка Мини правосмукалка