Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN524MF0 FORMULA ONE BY ROWENTA FORMULA 1, Машинка за...
Достапност:
Шифра: 77197
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,699 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta TN524MF0 FORMULA ONE BY ROWENTA FORMULA 1, Машинка за шишање, Боја Црно Црвена, со кабел и без кабел, се мие под вода, Нож Титаниум, Употреба за коса и брада, 29 Нивоа на должина на шишање 0.5мм до 30мм, четка за чистење,Чешел, Ножички, масло, торбичка, 90 мин полнење, 120 мин работа
Тип на машинки за потстрижување Машинки за потстрижување