Бренд: Philips
Краток опис: Philips HX6352/42, Електрична четка за заби, Розева боја, за ...
Достапност:
Шифра: 75413
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,499 Ден.
12 РАТИ: 390 Ден.
24 РАТИ: 201 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips HX6352/42, Електрична четка за заби, Розева боја, за деца, Bluetooth, 2 начини на работа, апликација за телефон со која се следи кавлитетот на четкање на забите кај децата, база за полнење на четката, 62000 пулсации во минута, 2 глави за четката и 8 стикери
Тип на уреди за чистење заби Електрични четки