Бренд: Philips
Краток опис: Philips EP1224/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 1200 series Su...
Достапност:
Шифра: 74365
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 28,799 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12 РАТИ: 1,288 Ден.
24 РАТИ: 663 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips EP1224/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 1200 series Super-automatic espresso machine, Touch screen display, AquaClean, Milk Solution:LatteGo, Adjustable coffee dispenser, 3 aroma strength and 12 grinder settings, Hot water function for tea, Removable brewing group, Cappuccinatore, Hot water / Steam Nozzle, Pre-brewing system, Removable watertank, Waste container capacity: 15 servings, Water tank capacity: 1.8 l, Boiler material: Stainless steel (Inox), Pump pressure: 15 bar, Number of water boilers: 1 boiler, 100% ceramic grinders, Length Memo function, Auto-cleaning & descaling
Тип на кафемати Автоматски