Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHS376/00, Преса за коса, Боја Црна, ThermoProtect, т...
Достапност:
Шифра: 72605
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,799 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BHS376/00, Преса за коса, Боја Црна, ThermoProtect, температури 160 - 230С, Керамички плочки со кератин 28х100mm, Време на загревање 30 секунди, автоматско исклучување по 60 мин, кука за закачување, Должина на кабел 1,8 м
Тип на уред Преса за коса