Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55PUS8118, 55" (139cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED T...
Достапност:
Шифра: 56183
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 43,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

28,999 Ден.
12 РАТИ: 2,489 Ден.
24 РАТИ: 1,281 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 55PUS8118, 55" (139cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), Ambilight 3-sided, Pixel Precise Ultra HD, HDR10+, QUAD Core processor, Micro Dimming, Natural Motion, Speakers Output power (RMS): 2x10W, Dolby Vision and Dolby Atmos, Tuner (DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Bluetooth 5.0, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Central Stand, P/N: 50PUS8118/12
Големина на екран 55 инчи
Оперативен систем Linux
Резолуција UHD 4K
Смарт ТВ ДА
Тип на уред LED