Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon ZFC Mirrorless Camera, 20.9MP DX-Format CMOS Sensor, 11...
Достапност:
Шифра: 12430
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 72,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

57,990 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,417 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,209 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon ZFC Mirrorless Camera, 20.9MP DX-Format CMOS Sensor, 11 fps, , EXPEED 6 процесор на слика, Hybrid AF, Lens: Nikkor 16-50mm f/3.5-6.3, 273-точки Phase-Detect System за фокусирање, 5-Axis VR вграден стабилизатор, 3" LCD екран, ISO 100-51200, HDMI, Wifi, EN-EL25 Lithium-Ion Батерија