Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea D05-15A2(S), Кујнски бојлер, Нискомонтажен, Капацитет 5...
Достапност:
Шифра: 75486
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 163 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 82 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea D05-15A2(S), Кујнски бојлер, Нискомонтажен, Капацитет 5 литри, Моќност 1500W, Емајлиран казан, Магнезиум анода против бигор, Температурен опсег од 30-65 степени, Максимален работен притисок 7.5 бари, Механички контроли, Капиларен термостат, Сигурносен вентил, IPX4 стандард на издржливост, Заштита од прегревање, Димензии ВxШxД 240x229x370 мм
WiFi/Smart Не
Капацитет
Сила (W) 1.5kW
Тип на уред Електрични за кујна