Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA 65M90D0 BLACK, Вградна фурна, Изработена од црно стакло...
Достапност:
Шифра: 76319
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
12 РАТИ: 1,300 Ден.
24 РАТИ: 669 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA 65M90D0 BLACK, Вградна фурна, Изработена од црно стакло целосно, Капацитет 70л, Контроли со PUSH PULL копчиња на вовлекување и дигитален тајмер со ЛЦД Дисплеј, 9 функции + Еко функција, Турбо вентилатор во рерната, Врата со двојно стакло, САМОЧИСТЕЊЕ СО КАТАЛИЗА, Емајлирана внатрешност, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа, Димензии ШxДxВ 59.5x59.5x57.5 цм
Боја Сребрена/Инокс
Дисплеј Да
Начин на чистење Катализа
Турбо вентилатор Да