Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MF-CN55D2, Фритеза и мулти готвач, AIRFRYER, Боја Црна,...
Достапност:
Шифра: 76632
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,799 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 567 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 284 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea MF-CN55D2, Фритеза и мулти готвач, AIRFRYER, Боја Црна, 1850W, готвење со топол воздух, дигитален екран на допир, без маснотии, капацитет 4.8l, ЛЕД дисплеј, Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер, Температура до 200 С, System Rapid Hot Air, Технологија Dual Cyclone
Тип на фритези Топол Воздух (Airfryer)