Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA LUNAR MF100W70B/W MK INVERTER, Машина за перење алишта ...
Достапност:
Шифра: 76631
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ: 1,474 Ден.
24 РАТИ: 758 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA LUNAR MF100W70B/W MK INVERTER, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, XL голема врата, LUNAR ЛЕД Дисплеј со JOG DIAL, Капацитет 7кг, 1400 вртежи, 15 програми, Контроли на допир, ПРОГРАМА ЗА ПАРЕА, Health Guard Hygiene 90 степени програма за најефикасно уништуавње на сите алергени и бактерии, Брзо перење 15 минути програма за полнење до 1 кг, Тајмер за одложено перење, Селекција на вртежи, Предперење со еден допир, Заклучување од деца, Нова Б енергетска класа, Димензии ВxШxД 59.5x59.5x85 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Капацитет 7кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење