Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea D80-20FG, Електичен бојлер, Моќност 2KW, Капацитет 80л,...
Достапност:
Шифра: 76904
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 7,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

5,999 Ден.
12 РАТИ: 515 Ден.
24 РАТИ: 265 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea D80-20FG, Електичен бојлер, Моќност 2KW, Капацитет 80л, Емајлиран греач и Целосно емајлиран казан, Магнезиумска анода против бигор со димензии 22x296мм, Притисок 7.5 бари, Вграден термометар, Сигурносен вентил, Димензии 450x450x760 mm