Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (3rd Gen) 4G LTE Gray, 10.1" Wi-Fi + 4G , IPS ...
Достапност:
Шифра: 56221
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ: 773 Ден.
24 РАТИ: 398 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo TAB M10 (3rd Gen) 4G LTE Gray, 10.1" Wi-Fi + 4G , IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1920x1200 pixels, CPU Unisoc T610 (8C, 2x A75 @1.8GHz + 6x A55 @1.8GHz) Octa Core 1.8GHz, RAM: 4GB, Internal Memory: 64GB, microSD card, supports FAT32 up to 128GB, exFAT up to 2TB, Primary Camera: 8 MP, autofocus, Secondary Camera: 5 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v5.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v11, Battery: Non-removable Li-Ion up to 10hr / 5000Mah, PN: ZAAF0063RS
Големина на екран 10 инчи
Процесор OctaCore
РАМ Меморија 4GB
РОМ Меморија 64GB