Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5-13400 2.5GHz BOX, 10-Core, 20MB Cashe , BX8071513...
Достапност:
Шифра: 33675
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 16,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,469 Ден.
12 РАТИ: 1,328 Ден.
24 РАТИ: 684 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i5-13400 2.5GHz BOX, 10-Core, 20MB Cashe , BX8071513400
Intel Intel Core i5
Socket 1700