Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5 12400F BOX, 2.5 GHz up to 4.4GHz, Code Name: Alder ...
Достапност:
Шифра: 33575
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 9,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

8,779 Ден.
12 РАТИ: 754 Ден.
24 РАТИ: 388 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i5 12400F BOX, 2.5 GHz up to 4.4GHz, Code Name: Alder Lake, Core x 6, Thread x 16, Sockets: FCLGA1700, BX8071512400F
Intel Intel Core i5
Socket 1700