Бренд: Intel
Краток опис: Intel i3-10105F 3.6 GHz up to 4.4 GHz, Box, Code Name: Comet ...
Достапност:
Шифра: 34833
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 4,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

4,149 Ден.
12 РАТИ: 357 Ден.
24 РАТИ: 184 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i3-10105F 3.6 GHz up to 4.4 GHz, Box, Code Name: Comet Lake, Core x 4, Thread x 8, 6MB SmartCache, Sockets: LGA FCLGA1200, BX8070110105F