Бренд: Intel
Краток опис: Intel Core i3 12100 LGA1700 12MB Cache 3,3GHz BX8071512...
Достапност:
Шифра: 33577
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 7,599 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,289 Ден.
12 РАТИ: 626 Ден.
24 РАТИ: 322 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel Core i3 12100 LGA1700 12MB Cache 3,3GHz BX8071512100
Intel Intel Core i3
Socket 1700