Бренд: Intel
Краток опис: Intel Celeron G5905 3.5GHz Box, Code Name: Comet Lake, Core x...
Достапност:
Шифра: 33496
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 2,649 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

2,489 Ден.
12 РАТИ: 214 Ден.
24 РАТИ: 110 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel Celeron G5905 3.5GHz Box, Code Name: Comet Lake, Core x 2, Thread x 2, 2MB SmartCache, Sockets: LGA FCLGA1200, BX80701G5905
Intel Intel Celeron
Socket 1200