Бренд: Intel
Краток опис: Intel Celeron G4900 3.10GHz Tray, Core Coffe Lake, 2M Cache, ...
Достапност:
Шифра: 33286
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 2,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,169 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel Celeron G4900 3.10GHz Tray, Core Coffe Lake, 2M Cache, 2 Cores, 2 Threads, Intel® HD Graphics 610, Socket 1151,
Intel Intel Celeron