Бренд: Intel
Краток опис: Intel G1830 2.80GHz Box, Core Name Haswell Bridge, Dual Core...
Достапност:
Шифра: 33214
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
12 РАТИ: 347 Ден.
24 РАТИ: 179 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel G1830 2.80GHz Box, Core Name Haswell Bridge, Dual Core Celeron, 2 Cores, 2Threads, 2MB Cache, 64bit, DDR3-1333MHz, Thermal Power: 53W, Socket 1150, Box, BX80637G1830
Intel Intel Celeron