ST MTG-800WA

Бренд: ST
Краток опис: ST MTG-800WA, Superior Technology, Мал Грил тостер, за 2 тостови
Шифра: 72290
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 4

Редовна цена:

799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

799 Ден.